Zapraszamy na edycję 2021 – szczegóły na początku roku

O konferencji

Trendy cyberbezpieczeństwa 2020 to konferencja poświęcona najbardziej aktualnym zagrożeniom sieciowym i walce z nimi. Koncentrujemy się na praktycznych sposobach przeciwdziałania atakom. Dlatego prelegentami są wyłącznie eksperci, którzy na co dzień stawiają czoła przedsięwzięciom hakerów.

Główne zagadnienia:

Które ataki hakerskie sparaliżowały najwięcej firm i instytucji w 2019 roku? Które były najbardziej kosztowne lub najtrudniejsze przy usuwaniu szkód?
Jakie niebezpieczeństwa cyfrowe stoją przed polskimi firmami?
Jakie są najskuteczniejsze strategie zabezpieczeń w zależności od branży i wielkości firmy, a także przyjętej architektury sieci?
Którym nowościom z dziedziny cyberbezpieczeństwa warto, a którym trzeba poświęcić uwagę?

Cyberbezpieczeństwo to jedna z najbardziej praktycznych dziedzin informatyki. Każdy błąd w technologii IT jest bezwzględnie wykorzystywany przez ransomware, trojany bankowe, “wodopoje”, ataki DoS i i inne działania cyberprzestępców. Jeśli odpowiadasz za bezpieczeństwo cyfrowe firmy, musisz stale aktualizować swoją wiedzę zarówno w obszarze zabezpieczeń, jak i nowych rodzajów cyber-broni, które zagrażają ich organizacjom.

Weź udział w konferencji, aby dowiedzieć się:

o najpoważniejszych wyciekach danych, pierwszych karach RODO i możliwościach zapobiegania niebezpieczeństwu nieautoryzowanego dostępu do baz,
o ewoluowaniu zautomatyzowanych ataków i ich najnowszych postaciach,
jakie metody pozwolą zapobiec nowym typom ataków na sprzężone sieci IT i OT,
w jaki sposób bronić się przed obecnymi zagrożeniami ransomware,
jak skutecznie wdrażać takie narzędzia, jak EDR, DLP, SOAR i UEBA,
kiedy i jak trzeba przeprowadzić opłacalny audyt bezpieczeństwa.

Dla kogo?

Architekci sieci

Dyrektorzy działów bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem

Dyrektorzy IT, CTO

Kadra zarządzająca odpowiedzialna za rozwój strategii na poziomie organizacji

Agenda

Prelegenci

Robert Dąbroś
Systems Engineer, Fidelis Cybersecurity

(zobacz więcej)

Robert Dąbroś zajmuje się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem już 20 lat, a doświadczenie zdobywał między innymi w takich organizacjach jak McAfee oraz Imperva. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem podczas licznych konferencji oraz warsztatów. Aktualnie pomaga klientom wdrażać rozwiązania Fidelis Cybersecurity, które umożliwiają szeroko rozumiany Threat Hunting zarówno w sieci jak i na endpointach – oferująć doskonały NTA/DFIR oraz EDR i Deception.

Krzysztof Górowski
Security Consultant, CLICO

(zobacz więcej)

Krzysztof Górowski jest absolwentem Wydziału Informatyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Od 15 lat związany z sektorem bezpieczeństwa IT. Swoje doświadczenie zdobywał pracując jako inżynier wsparcia technicznego, konsultant oraz certyfikowany instruktor. Para się głównie rozwiązaniami bezpieczeństwa danych i zawartości oraz cyfrowej tożsamości.

Paweł Jakacki
Zastępca Dyrektora Technicznego, CLICO

(zobacz więcej)

Paweł Jakacki jest absolwentem Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej specjalności Inżynieria Komputerowa. Entuzjasta technologii sieciowych z ponad 13 letnim doświadczeniem. Od 2011 pracuje w CLICO na stanowisku Starszego Konsultanta ds. Technologii Sieciowych, od 2016 jako Zastępca Dyrektora Technicznego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy u integratora.
Od 2012 roku jest autoryzowanym trenerem Juniper Networks oraz F5 Networks. Obecnie jego głównymi obszarami zainteresowań są sieci operatorskie oraz SD-WAN.
Posiada liczne certyfikaty branżowe w tym Arista ACE, Juniper Networks JNCIE-SP #2646 oraz JNCIE-ENT #511.

Wojciech Małecki
Security Consultant, CLICO

(zobacz więcej)

Wojciech Małecki jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej, gdzie tytułem magistra zakończył kierunek „Inżynieria oprogramowania”. Z branżą IT związany od 2005 roku gdzie od początku swojej kariery zawodowej nabywał doświadczenie w zakresie budowy infrastruktury informatycznej, bezpieczeństwa sieci oraz systemów informatycznych. W 2015 objął stanowisko naczelnika Wydziału Infrastruktury Informatycznej w spółce Przewozy Regionalne, gdzie przez 4 lata kierował zespołem odpowiedzialnym za centra przetwarzania danych będące własnością spółki. Od lutego 2019 roku związany z CLICO gdzie pełni rolę konsultanta bezpieczeństwa takich producentów jak F5 Networks czy Trend Micro. Wiedzę oraz doświadczenie zawodowe w zakresie sieci informatycznych, bezpieczeństwa systemów oraz wirtualizacji potwierdzają liczne szkolenia oraz certyfikaty.

Maciej Martinek
Security Consultant, CLICO

(zobacz więcej)

Maciej Martinek jest Konsultantem ds. Bezpieczeństwa w Dziale Technicznym firmy CLICO. Posiada 7-letnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i audytowaniu systemów bezpieczeństwa sieciowego i serwerowego opartego na rozwiązaniach komercyjnych. Jest posiadaczem licznym certyfikatów branżowych producentów, takich jak: Palo Alto Networks, Juniper Networks, Cisco, FireEye, czy Rapid7. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku „Elektronika i Telekomunikacja” ze specjalizacją „Sieci i Usługi”. W głównym kręgu jego zainteresowań znajduje się: bezpieczeństwo teleinformatyczne, analiza malware, analiza podatności systemów serwerowych i aplikacyjnych oraz procedury reakcji na zagrożenia. W wolnych chwilach czynny i bierny fan sportów zespołowych.

Cezary Michalak
Security Consultant, CLICO

(zobacz więcej)

Cezary Michalak jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Informatyka. W branży IT od ponad 13 lat. Doświadczenie zdobywał jako inżynier, wdrożeniowiec, architekt, projektant systemów bezpieczeństwa. Obecnie pracuje w firmie CLICO w Dziale Technicznym jako konsultantem ds. bezpieczeństwa. Na co dzień doradza klientom w doborze odpowiedniego systemu bezpieczeństwa oraz prowadzi autoryzowane szkolenia z tych produktów.

Michał Putała
Security Consultant, CLICO

(zobacz więcej)

Michał Putała, w branży Security IT od 15 lat, posiada szerokie doświadczenie z projektowania i wdrażania systemów bezpieczeństwa. Pracował u czołowych integratorów IT, wdrażających technologie bezpieczeństwa w takich segmentach rynku jak SP, Finanse czy Przemysł. Od 5 lat związany z wiodącym Dystrybutorem rozwiązań IT, firmą CLICO, gdzie nadal uczestniczy w projektach bezpieczeństwa dla klientów, pełni rolę Technical Product Managera oraz jest instruktorem ATC z dziedziny rozwiązań firmy Palo Alto Networks i Imperva.

Mariusz Stawowski
Dyrektor Techniczny, CLICO

(zobacz więcej)

Dr inż. Mariusz Stawowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów i audytów bezpieczeństwa. Odpowiada za rozwój strategii biznesowej oraz zarządzanie działem technicznym CLICO w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Posiada certyfikaty CISSP, CEH, CCISO i PRINCE2 Practitioner. Jest aktywnym instruktorem prowadzącym w Polsce autoryzowane seminaria (ISC)2 CISSP. Otrzymał tytuł doktora nauk technicznych w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie za pracę w dziedzinie analizy i projektowania zabezpieczeń sieciowych systemów informatycznych. Jest autorem wielu artykułów w polskich i zagranicznych magazynach IT (w tym 7 publikacji w ISSA Journal) oraz 6 książek o tematyce bezpieczeństwa IT. Członek ISSA Polska, Senior Member.

Dariusz Mumot
Sales Engineer Acronis

(zobacz więcej)

Od ponad 20 lat zajmuje się technicznym wsparciem sprzedaży rozwiązań z branży IT w regionie Europy Wschodniej.

Ściśle współpracuje z partnerami i dystrybutorami wspierając ich działania handlowe oraz szkoląc ich w zakresie oferowanych rozwiązań.

Wcześniej specjalizował się w rozwiązaniach Unified Communication, Contact Center i Workforce Optimisation w firmach Avaya i Verint.

Obecnie zaś, od ponad sześciu lat w firmie Acronis zajmuje się zagadnieniami związanymi z technologiami ochrony danych, disaster recovery, cyber security, technologiami chmurowymi oraz rozwiązaniami mobilnego dostępu i współdzielenia plików (Mobile File Management).

Miejsce

Centralny Dom Technologii

ul. Krucza 50, 00-022 Warszawa

Zobacz mapkę.

Bądź z nami na bieżąco!

Partnerzy

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux